poniedziałek, 15 lutego 2016

Rower damski, czyli o elegancji słów kilka

rower damski
Jazda na rowerze to nie tylko alternatywny transport miejski, rodzaj rozrywki, element planu treningowego, czy sposób na relaks. To także okazja do zaprezentowania stylu. Postaramy się opisać jak powinien wyglądać rower eleganckiej kobiety.
Wybór roweru


To element na którym warto skupić się chyba najbardziej. Oczywiście prawdziwa elegantka wybierze odpowiedni model. Rower damski do jazdy miejskiej to jedyny słuszny wybór. Przede wszystkim pojazd musi być w dobrym stanie technicznym! Wszelkie starania pójdą na nić, jeżeli rower będzie wydawał odgłosy niczym prom kosmiczny lub łódź podwodna. Sprawny rower to niekoniecznie nowy rower. Prawdziwa dama może zdecydować się na model używany a nie ten prosto z salonu. Ważne, aby jego wygląd był klasyczny.


Wybór lakieru


Po wybraniu odpowiedniego roweru czas na zadbanie o jego kolor. Kobiece rowery często mają jasną barwę. Różowy, błękitny, żółty, seledynowy to częsta opcja. Tych kolorów elegancka kobieta powinna unikać! Chyba, że chce być postrzegana jako dziewczynka. Słusznym wyborem będzie krwisty czerwony lub po prostu biały. Odpowiednio dobrana barwa jest czynnikiem decydującym o wyglądzie roweru. Dodajmy, że cała rama powinna być pomalowana w jednym odcieniu. Modna dama, wie, że elegancja tkwi w prostocie. Poza tym rower ma tak naprawdę być tylko elementem, który dzięki swojej gustownej prostocie przyciągnie uwagę mężczyzn i zazdrosnych kobiet, lecz nie zaburzy ubioru kobiety na nim się poruszającej.

Wyposażenie roweru


Oczywiście rower musi spełniać wszystkie warunki określone przez prawo, w tym zamontowane lampki w przypadku jazdy nocnej. Oprócz tego warto zainstalować na nim bagażnik, a z przodu koszyk. Z tym drugim jednak należy bardzo uważać tak jak przy wyborze lakieru, gdyż rower damski nie może zmienić się w rower dla dziewczynki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz