wtorek, 17 maja 2016

Orbea Loki H30 27+ - budżetowy allmountain

rowery orbea
Marka Orbea jeszcze nie tak dawno średnio rozpoznawalna na Polskim rynku rowerowym, ostatnio zaczyna coraz śmielej pokazywać się w mediach i pewniej promować się w kraju. Rownież rowery tej marki na przestrzeni ostatnich lat prezentują dużo wyższy poziom wyposażenia.

Jednym z ciekawszych budżetowych rowerów tej marki jest Orbea Loki H30 27+. Skonstruowany na uniwersalnych kołach w rozmiarze 27 cali góral świetnie sprawdzi się zarówno przy długich prostych przejazdach jak i również zwinnym kluczeniu po leśnych ścieżkach. Za amortyzację nierówności odpowiada tu widelec marki Sr Suntour model Raidon o 120 milimetrach skoku. Rower został stworzony pod delikatny allmountain. Ponieważ jest to jedna z tańszych opcji tej marki nie uświadczymy tu tylnego zawieszenia. Natomiast reszta osprzętu prezentuje się odpowiednio do półki cenowej. Mechanizm korobwy oraz stery marki FSA oraz napęd marki Shimano rodziny Deore zapewni odpowiednie przełożenie siły nóg na koła. Hamulce to już obowiązkowe w obecnych czasach hamulce tarczowe hydrauliczne marki Shimano. Pozwolą one na efektywne hamowanie w nawet najtrudniejszych warunkach. Za przyczepność w trakcie jazdy i hamowania odpowiadają opony Maxxis Chronicle o szerokości 3.0. Orbea Loki w wersji H30 27+ na rok 2016 dostępny jest w cenie 6 199 złotych i oferuje dobre parametry i jakość wykonania.
Rowery Orbea to coraz silniejszy gracz na Polskiej scenie rowerowej i z pewnością warto obserwować jego poczynania na tle konkurenji. Już teraz rowery tej marki to jedne z lepszych pozycji w stosunku do ceny. Jeśli poszukujecie ciekawego roweru do zabawy w każym terenie, którego geometria pozwala na skoki oraz jazdę pod górę to polecam Orbea Loki H30 27+.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz